Konsultacje
on-line

Konsultacje online odbywają się formie mailowej lub poprzez rozmowę telefoniczną / wideo.

Pierwsza konsultacja

Wywiad zdrowotny i żywieniowy przeprowadzony mailowo (wypełniony samodzielnie przez pacjenta) lub poprzez rozmowę telefoniczną / wideo z dietetykiem
Określenie celu i czasu trwania kuracji
Wstępne wskazówki żywieniowe dla pacjenta
Samodzielny pomiar masy ciała i obwodów przez pacjenta oraz ich analiza przez dietetyka

Na pierwszą wizytę wskazane jest dostarczenie aktualnych wyników badań. Jeśli pacjent nie posiada aktualnych badań, dietetyk zleci ich wykonanie podczas wizyty.

Na podstawie informacji otrzymanych podczas pierwszej konsultacji, dietetyk przygotuje indywidualny 7- lub 14-dniowy plan żywieniowy, dopasowany do zapotrzebowania kalorycznego, na makro- i mikroskładniki pokarmowe, stanu zdrowia, preferencji żywieniowych i stylu życia pacjenta. Do jadłospisu dołączone są dokładne przepisy z wykazem produktów w gramaturach/miarach domowych oraz lista zakupów na cały tydzień. Dieta jest wysyłana drogą mailową. 

Konsultacja kontrolna

Samodzielny pomiar masy ciała i obwodów przez pacjenta oraz ich analiza przez dietetyka
Monitorowanie i omówienie dotychczasowych efektów kuracji
Korekta już ułożonej diety lub ustalenie nowego planu żywieniowego**
Nauka samodzielnego komponowania diety, praca nad zmianą nawyków żywieniowych i motywowanie pacjenta do osiągnięcia zamierzonego celu

** Przez cały okres trwania współpracy można bazować na tym samym jadłospisie. Modyfikacja już ułożonego lub przygotowanie nowego jadłospisu odbywa się na życzenie pacjenta lub gdy nastąpi zmiana sytuacji zdrowotnej wymagająca zastosowania innego modelu żywienia.

W trakcie trwania kuracji pacjent jest w stałym kontakcie mailowym lub/i telefonicznym z dietetykiem. 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych