mgr Karolina
Leontowicz

Jestem właścicielką poradni dietetycznej Apetyt na Zdrowie oferującej konsultacje żywieniowe w Warszawie, Pionkach i online.

Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i SGGW w Warszawie. Swoje 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez pracę w poradniach dietetycznych - prowadzenie indywidualnych konsultacji i układanie jadłospisów dla osób dorosłych i dzieci. Współpracowałam z placówkami medycznymi, poradniami psychologicznymi i studiem treningów personalnych. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach, m.in. z zakresu psychodietetyki, leczenia żywieniowego chorób dietozależnych oraz żywienia osób aktywnych.  W swojej pracy zawodowej bazuję na wiedzy popartej najnowszymi badaniami naukowymi (evidence-based medicine). 

Zdrowy styl życia to moja ogromna pasja, którą staram się zarazić podopiecznych. Pomaganie i towarzyszenie im w procesie zmiany, obserwowanie ich sukcesów, daje mi dużą radość i satysfakcję z wykonywanej pracy. Głęboko wierzę, że nie tylko dobrze zbilansowany jadłospis, ale przede wszystkim wiedza i świadomość żywieniowa, które staram się przekazać moim pacjentom, mogą przyczynić się do trwałej zmiany nawyków żywieniowych. Dzięki temu możemy nie tylko poprawić wygląd sylwetki, ale co najważniejsze - polepszyć stan zdrowia i samopoczucie, co jest istotne w przypadku profilaktyki i leczenia chorób dietozależnych. 

We współpracy z podopiecznymi stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście i wsłuchanie w potrzeby drugiego człowieka. Każda osoba, bez względu na cel, z jakim do mnie przychodzi jest otoczona stałą opieką, wsparciem i nieustannie motywowana do zmiany dotychczasowego stylu życia i wytrwania w swoich postanowieniach. 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych