mgr Karolina
Leontowicz

Dietetyk kliniczny i właścicielka poradni dietetycznej Apetyt na Zdrowie oferującej indywidualne konsultacje żywieniowe w Warszawie, Pionkach i online.

Ukończyłam studia kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i SGGW w Warszawie. Posiadam 10-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w poradniach dietetycznych, a od 7 lat prowadząc własny gabinet. Współpracowałam z placówkami medycznymi, gabinetami medycyny estetycznej, poradniami psychologicznymi i studiem treningów personalnych. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach branżowych.  W swojej pracy zawodowej bazuję na wiedzy popartej najnowszymi badaniami naukowymi (evidence-based medicine). 

Specjalizuję się w leczeniu żywieniowym nadwagi, otyłości oraz dietetyce klinicznej. Szczególnie jest mi bliski nurt psychodietetyki - uważam, że praca nad psychiką i zrozumienie mechanizmów jej działania są nieodłącznym elementem w procesie zmiany stylu życia, w tym nawyków żywieniowych. 

We współpracy z podopiecznymi ważne jest dla mnie indywidualne podejście i wsłuchanie w potrzeby drugiego człowieka. Nawet idealnie zbilansowany i spełniający wszelkie normy jadłospis będzie bezużyteczny, jeśli nie zostanie dostosowany do preferencji i stylu życia pacjenta. Jestem zdania, że najlepsza dieta to taka, która jest "szyta na miarę" jak dobry garnitur. Tylko wtedy może stanowić wartościowe narzędzie do kształtowania prawidłowych zachowań żywieniowych. Podczas spotkań w gabinecie kładę duży nacisk na edukację i poszerzanie świadomości w zakresie zdrowego odżywiania. Każdy podopieczny jest otoczony stałą opieką, wsparciem i  nieustannie motywowany do zmiany dotychczasowego stylu życia. 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych